DZĪVOJAMO ĒKU KOMPLEKSS JŪRMALĀ

Četru dzīvojamo ēku komplekss Jūrmalā, Jasmīnu ielā.

Komanda: J. Mitenbergs, G. Priede, U. Tučs, M. Dzene.

Adrese: Jūrmala, Jasmīnu iela 10

Statuss: realizēts

Stāvu platība: 4630 m²

Teritorijas platība: 5000 m²

Gads: 2014 - 2017

Apbalvojumi: The Plan award 2018 shorlisted (category: housing)

Dzīvojamais komplekss Jasmīnu ielā ir izvietots iepriekš neapbūvētā zemes gabalā, kurā atradās virkne vērtīgu skuju un lapu koku. Lai tos maksimāli saglabātu un veiksmīgāk iekļautos Jūrmalas apbūvē, projektēšanas procesā tika pieņemts lēmums samazināt apbūves intensitāti par vairāk nekā 20%. Rezultātā virszemes apjoms ir sadalīts četros mazākos dažādās apdarēs veidotos apjomos, kas pazemē apvienoti ar stāvvietām un tehniskajām telpām. Dzīvojamā kompleksa labiekārtojums veidots, respektējot esošos kokus - celiņi un labiekārtotas atpūtas zonas izvijās starp kokiem.

Četri virszemes apjomi veidoti ar dažādām apdarēm - divu ēku fasādes klāj flīzes, savukārt otru divu - dēļi. Būvapjomu apvienojošais elements – balti krāsotas balkona margas un jumta izeju izbūves.

Dzīvokļu plānojumi veidoti pārdomāti un racionāli - dzīvokļu platības projektā ir no 44 m2 divu istabu dzīvokļiem līdz 88 m2 četru istabu dzīvokļiem. Dzīvokļu logi paver skatu uz 2 - 3 pusēm, nodrošinot dzīvokļus ar saules gaismu visas dienas garumā. Ikvienam dzīvoklim nodrošināta āra terase vai balkons, savukārt augšējo stāvu dzīvokļiem pieejamas individuālas jumta terases, uz kuriem tos izved kāpnes tieši no dzīvokļiem.

Built with Berta.me

©